441521-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania implantacji portów naczyniowych 2025-PORT-1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelkonkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania implantacji portów naczyniowych 2025-PORT-1
Beschreibungkonkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania implantacji portów naczyniowych 2025-PORT-1
Interne Kennung2025-PORT-1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0001
Titelkonkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania implantacji portów naczyniowych
Beschreibungkonkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania implantacji portów naczyniowych