2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji oraz usługa asysty technicznej do posiadanych licencji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji oraz usługa asysty technicznej do posiadanych przez IPN licencji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 1.1, 1.2 i 1.3 do SWZ – Formularzach ofertowych odpowiednio dla Części I, II i III oraz w Załącznikach nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ – Opisach przedmiotu zamówienia odpowiednio dla Części I, II i III.
Interne Kennung: BAG-41/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedłużenie licencji czasowych Adobe do istniejacego zestawu licencji VIP numer BE87E36536F6AFA46ACA
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.1 do SWZ – Formularzach ofertowych odpowiednio dla Części I oraz w Załączniku nr 2.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Części I.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa asysty technicznej do posiadanych przez IPN licencji producenta oprogramowania bazodanowego ORACLE dla kontraktu 20877857 (CSI 23626972)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.2 do SWZ – Formularzach ofertowych odpowiednio dla Części II oraz w Załączniku nr 2.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Części II.
Interne Kennung: Część 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Los: LOT-0003
Titel: Zakup licencji bezterminowych na oprogramowanie Microsoft Office LTSC Std. 2024 EDU.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.3 do SWZ – Formularzach ofertowych odpowiednio dla Części III oraz w Załączniku nr 2.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Części III.
Interne Kennung: Część 3