2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie/Onderhoud RWZI Tilburg LTAP VBT’s, NBT’s en BBT’s
Beschreibung: Europese openbare aanbesteding van Waterschap de Dommel voor de renovatie/onderhoud van 3 voorbezinktanks (VBT’s), 10 nabezinktanks (NBT’s) en 2 bufferbezinktanks (BBT’s) op de RWZI Tilburg. Waterschap de Dommel is op zoek naar een Opdrachtnemer die op basis van de Ontwerpnota Definitief Ontwerp Onderhoud Voorbezinktanks (DO; bijlage 8) de renovatie van de VBT’s uitvoert. Na de renovatie van de VBT's wil waterschap de Dommel met Opdrachtnemer een Bouwteamovereenkomst sluiten, zodat Opdrachtnemer zowel de ontwerp- / uitwerkingsfase als de realisatiefase voor zijn rekening kan nemen. Na het doorlopen van de Bouwteamfase krijgt Opdrachtnemer het exclusieve recht om een (prijs)aanbieding te doen voor de realisatiefase. De totaal verwachte omvang van de gehele Opdracht voor de VBT’s, NBT’s en BBT’s bedraagt ca. € 9.000.000,- inclusief btw. Dit is nadrukkelijk een grofmazige raming gelet op de aard van de opdracht en de fase waarin het project zich bevindt. Het is mogelijk dat de opdracht wordt uitgebreid of vertraagd door eventuele externe factoren. Het genoemde bedrag is slechts bedoeld als indicatie. Hier kunnen op geen enkele wijze rechten aan worden ontleend.
Interne Kennung: 320974
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45259200 Reparatur und Wartung von Reinigungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1