2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji – ekspertyzy budowlanej wytypowanych obiektów pełniących funkcje budowli ochronnych oraz obiektów mogących pełnić funkcję miejsc doraźnego schronienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji dotyczącej stanu technicznego – ekspertyzy budowlanej wytypowanych obiektów pełniących funkcje budowli ochronnych oraz obiektów mogących pełnić funkcję miejsc doraźnego schronienia, zlokalizowanych na terenie Miasta Częstochowy. CZĘŚĆ I - Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji obejmującej opracowanie ekspertyz stanu technicznego obiektów budowlanych wytypowanych do pełnienia funkcji miejsc doraźnego schronienia - opisana w załączniku nr 1 do SWZ. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 71000000-8 – Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne 71310000-4 – Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane 71242000-6 – Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów 71245000-7 – Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje 71312000-8 – Usługi doradcze w zakresie inżynierii konstrukcyjnej 71328000-3 – Usługi kontroli projektu konstrukcji nośnych 71632200-9 – Usługi badania nieinwazyjnego CZĘŚĆ II - Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji obejmującej opracowanie ekspertyz stanu technicznego obiektów budowlanych, które mogą zostać uznane za budowle ochronne - opisana w załączniku nr 2 do SWZ. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 71000000-8 – Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne 71310000-4 – Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane 71242000-6 – Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów 71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów 71245000-7 – Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje 71312000-8 – Usługi doradcze w zakresie inżynierii konstrukcyjnej 71328000-3 – Usługi kontroli projektu konstrukcji nośnych 71632200-9 – Usługi badania nieinwazyjnego Zamówienie realizowane jest w ramach zadań własnych oraz zdań zleconych z „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”. Szczegółowe wytyczne dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia zawarte są w załącznikach do SWZ tj. w: Załącznik nr 1 - Wytyczne dotyczące zakresu opracowania ekspertyzy stanu technicznego obiektów budowlanych wytypowanych do pełnienia funkcji miejsc doraźnego schronienia – dot. Części I, Załącznik nr 2 - Wytyczne dotyczące zakresu opracowania ekspertyzy stanu technicznego obiektów budowlanych, które mogą zostać uznane za budowle ochronne – dot. Części II.
Interne Kennung: IZ.271.37.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71312000 Beratung im Hochbau, 71328000 Dienstleistungen für die Prüfung der Tragwerksplanung, 71632200 Zerstörungsfreie Prüfungen, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I - wykonanie dokumentacji obejmującej opracowanie ekspertyz stanu technicznego obiektów budowlanych wytypowanych do pełnienia funkcji miejsc doraźnego schronienia
Beschreibung: CZĘŚĆ I - Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji obejmującej opracowanie ekspertyz stanu technicznego obiektów budowlanych wytypowanych do pełnienia funkcji miejsc doraźnego schronienia - opisana w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71312000 Beratung im Hochbau, 71328000 Dienstleistungen für die Prüfung der Tragwerksplanung, 71632200 Zerstörungsfreie Prüfungen
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II - wykonanie dokumentacji obejmującej opracowanie ekspertyz stanu technicznego obiektów budowlanych, które mogą zostać uznane za budowle ochronne
Beschreibung: CZĘŚĆ II - Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji obejmującej opracowanie ekspertyz stanu technicznego obiektów budowlanych, które mogą zostać uznane za budowle ochronne - opisana w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część II