441590-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – D-11/2026 „Modernizacja środowiska teleinformatycznego pod Elektroniczną Dokumentację Medyczną poprzez cyfryzację, integrację i wdrożenie rozwiązań AI w Szpitalu Wielospecjalistycznym im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu” w ramach inwestycji D1.1.2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD-11/2026 „Modernizacja środowiska teleinformatycznego pod Elektroniczną Dokumentację Medyczną poprzez cyfryzację, integrację i wdrożenie rozwiązań AI w Szpitalu Wielospecjalistycznym im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu” w ramach inwestycji D1.1.2
Beschreibung1) „Modernizacja środowiska teleinformatycznego pod Elektroniczną Dokumentację Medyczną poprzez cyfryzację, integrację i wdrożenie rozwiązań AI w Szpitalu Wielospecjalistycznym im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Zadanie 1 - Dostawa macierzy dyskowej Zadanie 2 - Dostawa UPS Zadanie 3 - Dostawa serwerów do rozbudowy klastra Xeon Gold Zadanie 4 - Dostawa oprogramowania Microsoft Windows Server Datacenter wraz z licencjami Microsoft Windows Server 2025 cal i Windows Server 2025, Remote Desktop Services cal Zadanie 5 - Zakup zestawów komputerowych wraz z instalacją, upgrade ESET – 200 szt Zadanie 6 - Dostawa systemu PACS wraz z instalacją i wdrożeniem oraz integracją z systemem PUI Zadanie 7 - Dostawa wraz z wdrożeniem systemu P-LIS HIS/LIS) i integracją z HIS Zadanie 8 - Dostawa wdrożenie systemu do podpisu biometrycznego Zadanie 9 - Dostawa wraz z wdrożeniem oprogramowania klasy ITAM/ITSM 2) Termin wykonania zamówienia – maksymalnie do 15 lipca 2026 roku (dotyczy wszystkich części zamówienia) 3) Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części 4) Uwaga: Dotyczy tylko zadania nr 6. W okresie do 14 dni od złożenia oferty Zamawiający ma prawo wezwać oferenta do prezentacji wszystkich lub wybranych funkcjonalności systemu PACS wraz z instalacją wdrożeniem, oraz integracji z systemem PUI. Niespełnienie niniejszego wymogu (niestawienie się Wykonawcy w wyznaczonym terminie lub niemożność zaprezentowania którejkolwiek z funkcjonalności systemu) spowoduje odrzucenie oferty. 5) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław. 6) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 48000000-8 – pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 72260000-5 – Usługi w zakresie oprogramowania, 48326100-0 – Cyfrowy system odwzorowujący, 48820000-2 – Serwery, 33197000-7 – Medyczne urządzenia komputerowe, 48213000-4 – Pakiety oprogramowania do rozszerzenia systemu operacyjnego, 30210000-4 – Maszyny do przetwarzania danych 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ, (zadania od 1 do 9) 8) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 (od 5A do 5I) i 6 do SWZ. 9) Gwarancja i rękojmia – zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ stanowiącego szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 10) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 11) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę prac związanych z przedmiotem zamówienia. 12) Zamawiający informuje, że przedmiotowe postępowanie jest prowadzone z poszanowaniem zasad horyzontalnych UE w szczególności • Równość kobiet i mężczyzn oraz niedyskryminacja –równe traktowanie i brak dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny (min. płeć, niepełnosprawność, wiek, rasa religia, pochodzenie etniczne, orientacja seksualna, tożsamość płciowa, światopogląd) • Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami –zasady projektowania uniwersalnego i racjonalnych usprawnień: w rozwiązaniach cyfrowych zapewniamy zgodność z aktualnymi wymogami dostępności • Zapobieganie nadużyciom finansowym, korupcji i konfliktu interesów –niestosowanie adekwatnych mechanizmów zapobiegawczych • Włączenie społeczne i poszanowanie praw pracowniczych (przestrzeganie przepisów prawa pracy, BHP, zasad uczciwego łańcucha dostaw 14) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z zasadą „Nie czyń poważnych szkód” (DNSH) dla celów środowiskowych wynikającą z art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 18.06.2020 roku oraz warunków określonych w rozporządzeniu i Rady (UE) z dnia 12.02.2021 roku (2020/852) 15) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z zasadą „Green IT” Uwaga: Zamawiający przewiduje unieważnienie postepowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane Termin płatności może być uwarunkowany płatnościami wynikającymi z harmonogramu płatności zaliczek otrzymanych z Ministerstwa Zdrowia (jednaj nie później niż do 31 sierpnia 2026)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPilna potrzeba realizacji zamówienia. Środki przeznaczone z programu „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48326100 Digitales Abbildungssystem, 48820000 Server, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 48213000 Softwarepakte für die Betriebssystemerweiterung, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
LosLOT-0001
Titelzadanie 1
Beschreibungzgodnie z załącznikiem 2 do SWZ
Optionen
Beschreibung der Optionen.
LosLOT-0002
Titelzadanie 2
LosLOT-0003
Titelzadanie 3
LosLOT-0004
Titelzadanie 4
LosLOT-0005
Titelzadanie 5
LosLOT-0006
Titelzadanie 6
LosLOT-0007
Titelzadanie 7
LosLOT-0008
Titelzadanie 8
LosLOT-0009
Titelzadanie 9