441604-2025 - Ergebnis
Tschechien – Server – UK-FF – LVT – ICT vybavení 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUK-FF – LVT – ICT vybavení 2025
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka serverů, diskových polí, síťových přepínačů a páskové zálohovací knihovny a dodávka multifunkčních tiskáren.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32413100 Router für Netzwerke, 30233160 Streamer-Laufwerk, 30232110 Laserdrucker
5. Los
LosLOT-0001
TitelServerové vybavení
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky pro část 1 je dodávka serverů, diskových polí, síťových přepínačů a páskové zálohovací knihovny.
Interne KennungServerové vybavení
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32413100 Router für Netzwerke, 30233160 Streamer-Laufwerk
LosLOT-0002
TitelMultifunkční tiskárny
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky pro část 2 je dodávka multifunkčních tiskáren.
Interne KennungMultifunkční tiskárny
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker