See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na geodetickou podporu při přípravě a správě silnic a dálnic 2024
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody je jednotné poskytování služeb v oblasti geodézie spočívající zejména ve zpracování geometrických plánů, geodetických podkladů skutečného stavu i pro projekt, zajištění podkladů pro majetkové vypořádání, technické poradenství v zeměměřictví a vybudování bodové pole včetně šetření inženýrských sítí.
Interne Kennung: 01ST-001263
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0001