2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych poprzez modernizację 5 przejść dla pieszych w Słupsku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji przejść dla pieszych zlokalizowanych na terenie Miasta Słupska, realizowane w czterech lokalizacjach. 1) Lokalizacja I – Modernizacja przejścia dla pieszych zlokalizowanego przy ulicy Hubalczyków (przy skrzyżowaniu z ulicą Górną i Franciszka Szafranka), działka nr 722 i 962, obręb 0017. Zakres prac obejmuje w szczególności: a) budowę doświetlenia przejścia dla pieszych, b) wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego na przejściu dla pieszych, c) wymianę oznakowania pionowego, d) wymianę urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie skrzyżowania. 2) Lokalizacja II – Modernizacja przejścia dla pieszych zlokalizowanego przy ulicy Sportowej (przy skrzyżowaniu z ulicą Kaszubską), działka nr 26/7, obręb 0005. Zakres prac obejmuje w szczególności: a) budowę doświetlenia przejścia dla pieszych, b) wymianę oznakowania pionowego, c) wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego na przejściu dla pieszych, d) wymianę urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie skrzyżowania, e) zastosowanie systemu fakturowych oznaczeń nawierzchni dla osób z dysfunkcjami wzroku. 3) Lokalizacja III – Modernizacja przejścia dla pieszych zlokalizowanego przy ulicy Witolda Lutosławskiego (przy skrzyżowaniu z ulicą Stanisława Moniuszki), działka nr 494/4, obręb 0013. Zakres prac obejmuje w szczególności: a) budowę doświetlenia przejścia dla pieszych, b) wymianę oznakowania pionowego, c) wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego na przejściu dla pieszych, d) zastosowanie systemu fakturowych oznaczeń nawierzchni dla osób z dysfunkcjami wzroku. 4) Lokalizacja IV – Modernizacja dwóch przejść dla pieszych zlokalizowanych przy ulicy Wolności oraz przy ulicy Wileńskiej (przy skrzyżowaniu z ulicą Juliana Niemcewicza), działki 337/1, 348, 349/1, obręb 0006. Zakres prac obejmuje w szczególności: a) budowę doświetlenia przejść dla pieszych, b) przebudowę zjazdu z ulicy Wolności w ulicę Wileńską (na działkę nr 349/1) – wykonanie zjazdu z kostki betonowej czerwonej oraz odtworzenie w miejscu likwidowanego zjazdu warstwy ścieralnej z kostki betonowej szarej, zgodnie z istniejącym układem, c) wymianę oznakowania pionowego, d) wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego na przejściu dla pieszych, e) wymianę urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie skrzyżowania, f) zastosowanie sytemu fakturowych oznaczeń nawierzchni dla osób z dysfunkcjami wzroku.
Vorherige Bekanntmachung: 351687-2026
Interne Kennung: ZP.261.19.2026.ZP5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten