441636-2025 - Wettbewerb
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – sukcesywna dostawa bluz i koszulek z logo PG dla jednostek organizacyjnych Politechniki Gdańskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelsukcesywna dostawa bluz i koszulek z logo PG dla jednostek organizacyjnych Politechniki Gdańskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa bluz i koszulek z logo PG dla jednostek organizacyjnych Politechniki Gdańskiej, zgodnie z ofertą Wykonawcy, formularzem rzeczowo-cenowym oraz z projektami i wizualizacjami otrzymanymi od Zamawiającego po podpisaniu umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001