2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług na policyjnych urządzeniach pomiarowych: Aquilascan WDTP-10 i iBLOW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług na policyjnych urządzeniach pomiarowych: Aquilascan WDTP-10 i iBLOW Zadanie nr 1: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądu technicznego, adiustacji i napraw urządzeń do pomiaru zawartości substancji narkotykowych: Aquilascan WDTP-10 Zadanie nr 2: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądu technicznego, adiustacji i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu: iBLOW
Interne Kennung: WZPiFP-56-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50433000 Eichdienstleistungen, 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądu technicznego, adiustacji i napraw urządzeń do pomiaru zawartości substancji narkotykowych: Aquilascan WDTP-10
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1 obejmujący usługi przeglądu technicznego, adiustacji i napraw urządzeń do pomiaru zawartości substancji narkotykowych: Aquilascan WDTP-10 oraz ilość usług został określony przez Zamawiającego w formularzu cenowym (Załączniku nr 1A do SWZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 80% wartości umowy.
Interne Kennung: WZPiFP-56-26 Zadanie nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądu technicznego, adiustacji i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu: iBLOW
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 2 obejmujący usługi przeglądu technicznego, adiustacji i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu: iBLOW oraz ilość usług został określony przez Zamawiającego w formularzu cenowym (Załączniku nr 1B do SWZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 80% wartości umowy.
Interne Kennung: WZPiFP-56-26 Zadanie nr 2