441641-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Paliwo płynne - olej napędowy EKODIESEL lub równoważny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPaliwo płynne - olej napędowy EKODIESEL lub równoważny
BeschreibungPaliwo płynne - olej napędowy EKODIESEL lub równoważny w ilości 300 m3. Jednorazowa dostawa paliwa min. 3.000 litrów - max. 17 000 litrów. Posiadamy jeden zbiornik podziemny o pojemności 18 000 litrów. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące parametry jakościowe: - temperatura zapłonu: minimum 55°C, - zawartość siarki: maksimum 10 mg/kg, - temperatura zablokowania zimnego filtra maksymalnie w stopniach Celsjusza: w okresie przejściowym (od 1 marca do 15 kwietnia oraz od 1 października do 15 listopada) – wynosi minus 10°C, a w okresie zimowym (od 16 listopada do końca lutego) – wynosi minus 20°C, - gęstość w 15°C: od 820 do 845 kg/m³, - lepkość w 40°C: od 2 do 4,5 mm²/s. Pozostałe parametry jakościowe powinny odpowiadać Polskiej Normie PN – EN 590. Jednostką sprzedaży będzie jeden metr3 w temperaturze referencyjnej 15⁰C. Dla paliw odbieranych autocysterną objętość wyliczona jest w oparciu o wskazania przepływomierza objętościowego oraz gęstość w temperaturze 15⁰C zgodnie z PN-ISO91-1. Zamawiający zastrzega, że w razie zmniejszenia się potrzeby w zakresie przedmiotu zamówienia, Zamawiającemu służy prawo stosownego ograniczenia zakresu zamawianej dostawy paliwa, jednak ograniczenie to nie może spowodować, że Wykonawca będzie dostarczał olej napędowy w ilości mniejszej niż 270 m3. Zakupione paliwo będzie przeznaczone na potrzeby własne Zamawiającego i nie będzie przeznaczone do dalszego obrotu.
Interne Kennung167/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
TitelPaliwo płynne - olej napędowy EKODIESEL
Optionen
Beschreibung der OptionenOpcje: tak, od 270 m3 do 300 m3.