2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy, digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki oraz dostawę infrastruktury IT
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy, digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki oraz dostawę infrastruktury IT, w celu przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej przez Szpitala w Puszczykowie im. prof. S. T. Dąbrowskiego S.A. Przedmiot zamówienia jest podzielony na trzy etapy: Etap I: Rozbudowa systemu HIS. Etap II: Zakup sprzętu ICT. Etap III: Digitalizacja dokumentacji medycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Załączniku nr 2, na który składają się następujące dokumenty: Sposób realizacji i terminy płatności zostały określone w projekcie umowy, który stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Szp.12/ 2 /2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy, digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki oraz dostawę infrastruktury IT,