2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zagospodarowanie zielenią terenów na Tarnogaju – Zadanie II ul. Tarnogajska 11-13", zadanie realizowane w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2023, projekt nr 86 i 134
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi nasadzeń zieleni wysokiej, średniej i niskiej w pasie drogowym ul. Tarnogajskiej po obu stronach drogi pieszo – rowerowej (dz. nr 4/4 i 9/1, AR_5, obręb Tarnogaj). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: ZP/PN/220/50/2026/DPM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 03452000 Bäume, 03451300 Sträucher, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi nasadzeń zieleni wysokiej, średniej i niskiej w pasie drogowym ul. Tarnogajskiej po obu stronach drogi pieszo – rowerowej (dz. nr 4/4 i 9/1, AR_5, obręb Tarnogaj). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).