See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawę sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych, awarii chemiczno-ekologicznych oraz sanitarno-epidemiologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych, awarii chemiczno-ekologicznych oraz sanitarno-epidemiologicznych realizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich dla Opolskiego, nazwa projektu: „Zakup sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych, awarii chemiczno-ekologicznych oraz sanitarno-epidemiologicznych w powiecie oleskim”, nr umowy o dofinansowanie: FEOP.02.03-IŻ.00-0003/24, działanie: 02.03 – Zapobieganie zagrożeniom związanym ze zmianą klimatu, Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027.
Vorherige Bekanntmachung: 225465-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe nr 1 – Zakup i dostawa lekkiego pojazdu rozpoznawczo-ratowniczego z napędem 4x4
Beschreibung: 2.1. Zadanie częściowe nr 1 – Zakup i dostawa: a) lekkiego pojazdu rozpoznawczo-ratowniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Wysoka, dostarczony pod adres: 46-300 Wysoka 39A; b) lekkiego pojazdu rozpoznawczo-ratowniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bodzanowicach, dostarczony pod adres: ul. Piaski 45, 46-312 Bodzanowice;
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie częściowe nr 2 – Zakup i dostawa samochodu specjalnego do przewożenia ratowników z hakiem holowniczym
Beschreibung: Zadanie częściowe nr 2 – Zakup i dostawa: a) samochodu specjalnego do przewożenia ratowników z hakiem holowniczym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Borki Wielkie, dostarczony pod adres: ul. Ojca Alarda 26A, 46-300 Borki Wielkie;
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie częściowe nr 3 – Zakup i dostawa dwóch quadów z przyczepkami
Beschreibung: Zadanie częściowe nr 3 – Zakup i dostawa: a) dwóch quadów z przyczepkami do przewożenia: - 1 szt. dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Borkach Wielkich, dostarczonej pod adres: ul. Ojca Alarda 26A, 46-300 Borki Wielkie, - 1szt. dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiej, dostarczonej pod adres: 46-300 Wysoka 39A,
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie częściowe nr 4 – Zakup i dostawa dwóch dronów z kamerą termowizyjną
Beschreibung: a) 2 (dwóch) szt. dronów z kamerą termowizyjną dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bodzanowicach, dostarczonych pod adres: ul. Piaski 45, 46-312 Bodzanowice
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie częściowe nr 5 – Zakup i dostawa przenośnej motopompy
Beschreibung: Zakup i dostawa: a) przenośnej motopompy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiej, dostarczonej pod adres: 46-300 Wysoka 39A.