See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RC: onderhoud braakliggende percelen en diverse tuinwerken gedurende twee jaar en verlengbaar (Baeck)
Beschreibung: Deze opdracht bestaat uit twee percelen: Perceel 1: uitvoeren van onderhoudswerken aan projectgronden/braakliggende percelen LeefGoed is eigenaar van braakliggende gronden gelegen in de 11 gemeentes van het werkingsgebied. Het gaat over voornamelijk over bossen en weilanden en af en toe een bebouwd perceel. Deze percelen hebben onderhoud nodig. We willen voor de meeste terreinen twee keer per jaar een onderhoudsbeurt. Perceel 2: uitvoeren van tuinwerken bij sociale huurwoningen LeefGoed is eigenaar van meer dan 5 000 sociale huurwoningen waarvan ongeveer de helft met private tuin. In deze tuinen moeten herstellingswerken gebeuren die ten laste zijn van de eigenaar bijvoorbeeld vervangen draadafsluiting en poortjes, heraanleg opritten of tuinpaadjes die verzakt zijn, … Op regelmatige basis komen er woningen leeg wegens opzeg huur door huurder. In bepaalde woningen moet de tuin heraangelegd/gefatsoeneerd worden. De afgelopen twee jaar zijn er voor een 140 tal adressen werkbonnen uitgestuurd voor dergelijke werken. Je mag voor 1 of 2 percelen inschrijven. LeefGoed kan de percelen apart toewijzen. De opdracht is een opdracht voor 2 jaar die stilzwijgend kan verlengd worden met nog eens twee jaar. (de opdracht duurt in zijn totaliteit max 4 jaar) ALLE AANVULLENDE INFORMATIE OVER DEZE OVERHEIDSOPDRACHT KAN WORDEN VERKREGEN VIA HET FORUM DAT GEKOPPELD IS AAN HET DOSSIER OP E-PROCUREMENT. ER WORDEN GEEN VRAGEN PER MAIL OF TELEFONISCH BEANTWOORD.
Interne Kennung: PPP203-829/6171/2025-829
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uitvoeren van onderhoudswerken aan projectgronden/braakliggende percelen
Beschreibung: Uitvoeren van onderhoudswerken aan projectgronden/braakliggende percelen
Interne Kennung: 2025073_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt, 77342000 Heckenschnitt, 71421000 Landschaftsgärtnerische Gestaltung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Voor het maaien van de weilanden is standaard "klepelen" voorzien. De inschrijver mag in optie aangeven voor welke percelen hij eventueel een haalbare en betaalbare meer ecologische oplossing kan aanbieden. Hij dient ook kort te omschrijven welke oplossing.)
Los: LOT-0002
Titel: Uitvoeren van tuinwerken bij sociale huurwoningen
Beschreibung: Uitvoeren van tuinwerken bij sociale huurwoningen
Interne Kennung: 2025073_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 71421000 Landschaftsgärtnerische Gestaltung