See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud openbaar groen 2027-2030
Beschreibung: De uit te voeren opdracht, gedurende de periode 2027-2030 (48 maanden) omvat: - Maaien van graslanden - Maaien van grasmatten - Onkruidvrij houden van verhardingen (half verhardingen inbegrepen) - Scheren van hagen - Onkruidvrijhouden van hagen - Scheren van massieven - Onkruidvrijhouden van massieven - Onderhoud vaste planten - Onderhoud houtkanten - Onderhoud acacia scheuten Kiosk De werken worden uitgevoerd volgens de technische beschrijving. Enerzijds zullen bepaalde posten volgens een beeldkwaliteit beoordeeld worden en worden deze maandelijks voor een vast bedrag gefactureerd gedurende de maanden februari tot en met november. Anderzijds zijn er bepaalde posten dat gevorderd worden volgens frequentie en worden deze maandelijks gefactureerd aan de hand van de gevorderde hoeveelheid.
Interne Kennung: PPP07D-3844/6149/2026SM22
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026SM22_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De opdrachtnemer is verplicht een prijs te geven voor de vereiste opties. De opties kunnen gelicht worden mits goedkeuring van het college van burgemeester en schepenen en dit voor de resterende looptijd van de overeenkomst op het moment van afname.)