See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój i modernizacja infrastruktury opieki kardiologicznej w SPWSz w Chełmie - zakup sprzętu medycznego" realizowane w ramach Przedsięwzięcia pn. "Rozwój i modernizacja infrastruktury opieki kardiologicznej w SPWSzS w Chełmie" Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu medycznego w ramach zadania pn. "Rozwój i modernizacja infrastruktury opieki kardiologicznej w SPWSz w Chełmie - zakup sprzętu medycznego" realizowane w ramach Przedsięwzięcia pn. "Rozwój i modernizacja infrastruktury opieki kardiologicznej w SPWSzS w Chełmie" Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych", nr wniosku o dofinansowanie KPOD.07.02-IP.10-0376/25, Umowa o objęcie wsparciem ze środków plany rozwojowego Przedsięwzięcia Nr KPOD.07.02-IP.10-0376/25/KPO/198/2025/759, zgodnie z wykazem parametrów technicznych -załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.3311.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33123200 Elektrokardiografen, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: zakup systemu elektroanatomicznego 3D, konsola PFA z generatorem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ- Wykaz parametrów technicznych - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: zakup systemu do badań elektrofizjologicznych serca ze stymulatorem
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia: zakup kardiomonitorów i centrali monitorującej
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia: zakup łóżek szpitalnych z szafkami
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia: zakup pompy do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej
Interne Kennung: Część nr 5