2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa ciągu komór osłonnych przeznaczonych do laboratorium tarcz stałych SPECT”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie (wykonanie projektu technicznego), wykonanie, dostawa i uruchomienie ciągu komór osłonnych przeznaczonych do laboratorium tarcz stałych SPECT. Laboratorium tarcz stałych (SPECT) przeznaczone jest do wydzielania radionuklidów takich jak 68Ge, 57Co lub 211At z naświetlonych w cyklotronie tarcz metalicznych. 2. Szczegółowa specyfikacja oraz wymagania techniczne zostały określone w Załączniku A do SWZ.
Interne Kennung: 34/P/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001