2. Verfahren
Verfahren
Titel: Személy- és haszongépjármű flottaüzemeltetés 2026
Beschreibung: Személy- és haszongépjármű flottaüzemeltetés 2026
Interne Kennung: EKR001263172026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Személygépjármű flotta üzemeltetése az alábbiak szerint: - 1 db új 7 személyes egyterű gépjármű, Futásteljesítmény: 20.000 km/év Motor: Hybrid (HEV), hengerűrtartalom minimum: 1500 ccm, teljesítmény minimum: 200 LE, váltó: 6 fokozatú automata váltó, meghajtás: összkerék, ülések száma: 7 üléses, kivitel: 5 ajtós, hossz minimum: 4830 mm, szélesség minimum: 1850 mm. - 1 db új dobozos haszongépjármű, Futásteljesítmény: 20.000 km/év, karosszéria: zárt kis áruszállító, hajtott tengely: első, teljes hosszúság: max. 4 850 mm, teljes szélesség, külső tükrökkel: max. 2 140 mm, teljes magasság: max. 1 850 mm, tengelytáv: min. 3 060 mm, raktér hosszúság: min. 2 230 mm, raktér szélesség: min. 1 495 mm, raktér magasság: min. 1 265 mm, raktér térfogata: min. 3,7 m3, várható terhelhetőség: min. 650 kg, kétszemélyes fülke, hengerűrtartalom min.1450 ccm, üzemanyag: dízel, min. teljesítmény 100 LE, zárt, belső burkolattal ellátott raktérkialakítás hátsó és oldalajtóval, legalább EUR06 besorolású diesel motor. - 1 db új platós haszongépjármű Futásteljesítmény: 20.000 km/év, Karosszéria: szimplafülkés alváz, hajtott tengely: első, felépítmény: plató, teljes hosszúság: max. 5 800 mm, teljes szélesség, külső tükrökkel: max 2 475 mm, teljes szélesség, behajtott külső tükrökkel: max. 2 115 mm, teljes szélesség, külső tükrök nélkül: max. 2 100 mm, teljes magasság: max. 2 200 mm, tengelytáv: min. 3 500 mm, plató hosszúság - belső: min. 3 200 mm, plató szélesség - belső: 2 035 mm, plató magasság: min. 400 mm, várható terhelhetőség: min. 1 300 kg, vonóhorog, minimum 2400 kg vontat hatósággal, hengerűrtartalom min-1950 ccm, üzemanyag: dízel, min. teljesítmény 130 LE, 3 fő személyes szállítására alkalmas fülke. A nyertes ajánlattevő összesen 1 db személygépjárműből és 2 db haszongépjárműből – a műszaki leírásban részletezett teljesítményű és felszereltségű gépkocsiból álló - flottára gépjármű-flottaüzemeltetési szolgáltatásokat nyújt, melyek magukban foglalják a flottába tartozó gépjármű használatba adását Megrendelő részére. Nyertes ajánlattevő főbb feladatai (a feladatok részletesen a szerződéstervezetben, illetve a műszaki leírásban): • Gépjármű használatba adása • Megrendelővel egyeztetett időpontban a használatba adott gépjármű garanciális és ellenőrző átvizsgálásainak, és egyéb meghibásodások kijavításának teljes körű megszervezése, lebonyolítása • Évente kétszer az évszaknak megfelelő téli-nyári gumiabroncsok biztosítása, gumiabroncsok cseréje, és a lecserélt gumiabroncsok tárolása. • CASCO biztosítás kötése és fenntartása. • biztosításokkal kapcsolatos nyilvántartási és kezelési feladatok végzése. • az assistance keretében a gépjármű 24 órát meghaladó üzemképtelensége esetén átmeneti cseregépjármű biztosítása, valamint ugyancsak az assistance keretén belül a tovább utazás vagy elszállásolás biztosítása. • az átadott gépjárműre assistance szolgáltatás biztosítása, szükség esetén mentés, a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben részletezettek szerint. • hozom-viszem szolgáltatás • káresemények kezelése A részletes feladatleírást a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001263172026/1