2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architect nieuwbouw gemeentehuis Heusden
Beschreibung: Het ontwerpen, adviseren, architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp, inclusief interieur, van het project en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp. Opstellen van kostenramingen conform de NEN 2699 aan het einde van elke fase. 6.284 m² brutovloeroppervlak. Er bestaat een mogelijkheid dat Woonveste zich uiteindelijk niet zal vestigen in de nieuwbouw. Indien Woonveste geen onderdeel wordt van de huisvesting, wordt het aantal m² bvo teruggebracht naar ongeveer 5.300 m².
Interne Kennung: P2000272-0008.0.7
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: het ontwerpen, adviseren, architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp, inclusief interieur, van het project en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp. Opstellen van kostenramingen conform de NEN 2699 aan het einde van elke fase. 6.284 m² brutovloeroppervlak. Er bestaat een mogelijkheid dat Woonveste zich uiteindelijk niet zal vestigen in de nieuwbouw. Indien Woonveste geen onderdeel wordt van de huisvesting, wordt het aantal m² bvo teruggebracht naar ongeveer 5.300 m².
Interne Kennung: 1