441928-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Postępowanie w trybie konkursu ofert w rodzaju leczenie stomatologiczne
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie w trybie konkursu ofert w rodzaju leczenie stomatologiczne
BeschreibungOGŁOSZENIE POSTĘPOWANIA W RODZAJU: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W ZAKRESIE ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE NA OBSZARZE: GMINA WASILKÓW Z OKRESEM OBOWIĄZYWANIA UMOWY 01.07.2025 R. – 30.06.2030 R.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungOgłoszenie wyników postępowania w rodzaju: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W ZAKRESIE ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE NA OBSZARZE: GMINA WASILKÓW Z OKRESEM OBOWIĄZYWANIA UMOWY 01.07.2025 R. – 30.06.2030 R