See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PZOZ/DZP/382/19PN/26 Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w podziale na pakiety. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZOZ/DZP/382/19PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - ampułki
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - ampułki
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - płyny wziewne - sevoflurane
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - płyny wziewne - sevoflurane
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - tabletki
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - tabletki
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - leki bardzo silnie działające+midazolam
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - leki bardzo silnie działające+midazolam
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - czopki, kremy, maści, płyny zew. i wew.
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - czopki, kremy, maści, płyny zew. i wew.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - paliperidone
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - paliperidone
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - kontrasty
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - kontrasty
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - nadroparin calcium
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - nadroparin calcium
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - rocuronium bromide
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - rocuronium bromide
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - leki różne
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - leki różne
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - insuliny I
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - insuliny I
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - krople do nosa, oczu i uszu
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - krople do nosa, oczu i uszu
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 -insuliny II
Interne Kennung: Pakiet nr 13 - insuliny II
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - lurasidone hydrochloride
Interne Kennung: Pakiet nr 14 - lurasidone hydrochloride
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - import docelowy
Interne Kennung: Pakiet nr 15 - import docelowy
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - atracurium, cisatracurium
Interne Kennung: Pakiet nr 16 - atracurium, cisatracurium