2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie stacjonarnego systemu zdalnego odczytu wodomierzy w technologii Narrowband IoT/LTEM (Cat M1) dla 4300 punktów zlokalizowanych na terenie gmin Kobiór i Wyry, obejmujących miejscowości Kobiór, Wyry i Gostyń.
Beschreibung: Zakup jednorazowy
Interne Kennung: 12/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32522000 Fernmeldetechnische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie stacjonarnego systemu zdalnego odczytu wodomierzy w technologii Narrowband IoT / LTE M (Cat M1) dla 4300 punktów zlokalizowanych na terenie gmin Kobiór i Wyry, obejmujących miejscowości Kobiór, Wyry oraz Gostyń
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę urządzeń (nakładek) Narrowband IoT / LTE M (Cat M1) 4300 szt.; odpowiednik z wniosku (5.1): Nakładka Narrowband IoT (IoT i BAG) 2) dostawę oraz montaż urządzeń uzupełniających – anten o zasięgu 500 m oraz nakładek LoRaWAN, w liczbie nieprzekraczającej 5% liczby nakładek podstawowych – prawo opcji zgodnie z pkt 7; odpowiednik z wniosku (5.2): Antena o zasięgu 500 m dla lokalizacji gdzie występuje całkowity brak sygnału GSM LTE M / Narrowband IoT. 3) wdrożenie i uruchomienie aplikacji mobilnej do weryfikacji komunikacji i parametrów sygnału GSM; Odpowiednik z wniosku (5.3): Urządzenie do łączności nakładki z aplikacją mobilną 1 szt. 4) dostawę, instalację i konfigurację oprogramowania do agregacji i analizy odczytów wodomierzowych 1 szt.; Odpowiednik z wniosku (5.4): Oprogramowanie do agregowania i analizy odczytów wodomierzowych 5) Montaż urządzeń (nakładek) Narrowband IoT / LTE M (Cat M1) 1 kpl; Odpowiednik z wniosku (5.5): Montaż Nakładki Narrowband IoT (IoT i BAG) 6) Szkolenie z zakresu montażu, konfiguracji i obsługi urządzeń oraz oprogramowania 1 kpl. Odpowiednik z wniosku (5.6): Szkolenie z zakresu montażu, obsługi Nakładka (Narrowband IoT) oraz systemu do agregacji i analizy odczytów systemu
Menge: 4 300 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie dostawy oraz montażu anten o zasięgu 500 m oraz nakładek LoRaWAN, w liczbie nieprzekraczającej 5% liczby nakładek podstawowych. Opcja zostanie uruchomiona wyłącznie w przypadku stwierdzenia braku zasięgu technologii LTE M / NB IoT w miejscu montażu. 2) Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest każdorazowe złożenie Wykonawcy stosownego oświadczenia woli w formie pisemnej lub dokumentowej (w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej) i nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. 3) W przypadku niewykonania obowiązku realizacji zamówienia objętego opcją, o którym mowa w ppkt 1 zdanie pierwsze, Zamawiający będzie uprawniony do odstąpienia od umowy w trybie natychmiastowym. 4) W przypadku skorzystania z prawa opcji: a) wynagrodzenie Wykonawcy zostanie ustalone na podstawie cen jednostkowych wskazanych we Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 3a do SWZ, b) Wykonawcy nie przysługuje jakiekolwiek roszczenie o realizację pełnego zakresu zamówienia objętego opcją ani roszczenie odszkodowawcze z tytułu jego niewykonania. 5) Prawo opcji ma charakter uprawnienia Zamawiającego, z którego może on, lecz nie jest zobowiązany skorzystać w okresie obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę urządzeń (nakładek) Narrowband IoT / LTE M (Cat M1) 4300 szt.; odpowiednik z wniosku (5.1): Nakładka Narrowband IoT (IoT i BAG) 2) dostawę oraz montaż urządzeń uzupełniających – anten o zasięgu 500 m oraz nakładek LoRaWAN, w liczbie nieprzekraczającej 5% liczby nakładek podstawowych – prawo opcji zgodnie z pkt 7; odpowiednik z wniosku (5.2): Antena o zasięgu 500 m dla lokalizacji gdzie występuje całkowity brak sygnału GSM LTE M / Narrowband IoT. 3) wdrożenie i uruchomienie aplikacji mobilnej do weryfikacji komunikacji i parametrów sygnału GSM; Odpowiednik z wniosku (5.3): Urządzenie do łączności nakładki z aplikacją mobilną 1 szt. 4) dostawę, instalację i konfigurację oprogramowania do agregacji i analizy odczytów wodomierzowych 1 szt.; Odpowiednik z wniosku (5.4): Oprogramowanie do agregowania i analizy odczytów wodomierzowych 5) Montaż urządzeń (nakładek) Narrowband IoT / LTE M (Cat M1) 1 kpl; Odpowiednik z wniosku (5.5): Montaż Nakładki Narrowband IoT (IoT i BAG) 6) Szkolenie z zakresu montażu, konfiguracji i obsługi urządzeń oraz oprogramowania 1 kpl. Odpowiednik z wniosku (5.6): Szkolenie z zakresu montażu, obsługi Nakładka (Narrowband IoT) oraz systemu do agregacji i analizy odczytów systemu Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia zgodnie z art.257 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych.