See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Objectbeveiliging en hosting meldkamer
Beschreibung: Beveiliging bestaande uit twee percelen, te weten: Perceel A: Objectbeveiliging, hosting meldkamer en surveillance Perceel B: 24 uurs beveiliging van de Gemeentelijke Opvang Oekraïners (De GOO-locaties) Deze opdracht is een overheidsopdracht met een totale geraamde waarde van € 20.700.000,- ex. BTW van beide percelen. Per perceel zal er een overeenkomst afgesloten worden. De totale geraamde waarde is per perceel als volgt onderverdeeld: Perceel A: De geraamde waarde per jaar voor het perceel Objectbeveiliging, hosting meldkamer en surveillance is €320.000,- per jaar. De maximaal verwachte duur van de overeenkomst is 10 jaar. De totale geraamde waarde van dit perceel is dan (10* €320.000,-) €3.200.000,-. Perceel B: De geraamde waarde per jaar voor het perceel van de 24 uurs beveiliging van de Gemeentelijke Opvang Oekraïners (de GOO-locaties) is €3.500.000,- per jaar. De maximaal verwachte duur van de overeenkomst is 5 jaar. De totale geraamde waarde van dit perceel is (5*€3.500.000,-) €17.500.000,-. Van belang om op te merken is dat er geen rechten ontleend kunnen worden aan deze ramingen. Er is een onzekerheidsmarge bij de flexibiliteit bij deze overeenkomsten die niet te kwantificeren is. Denk hierin aan bijvoorbeeld onverhoopt meer inzet danwel mogelijke CAO-verhogingen. Om deze reden wordt er in beide afzonderlijke overeenkomsten een maximale waarde van 130% van voornoemde bedragen aangehouden. Dit om te voorkomen dat wanneer de geraamde totale waarde wordt overschreden, de overeenkomst(en) moeten eindigen voordat de looptijd van de overeenkomst(en) is/zijn verstreken.
Interne Kennung: 17638-2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij voeren een Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure uit. De niet-openbare procedure heeft twee fases: de selectiefase en de offertefase. In de selectiefase mag elke geïnteresseerde een aanvraag indienen om mee te doen. De selectiecommissie beoordeelt deze aanvragen en selecteert dan degenen die doorgaan naar de offertefase. In totaal gaan er maximaal 5 geselecteerden per perceel door naar de offertefase. Die geselecteerden krijgen een uitnodiging om een offerte in te dienen en mee te dingen naar de opdracht. De beoordelingscommissie bekijkt dan deze ingediende offertes. Voor beide percelen geldt dat er zowel op prijs criteria als kwalitatieve criteria wordt beoordeeld.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79713000 Bewachungsdienste, 79714000 Überwachungsdienste, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A: Objectbeveiliging, hosting meldkamer en surveillance
Beschreibung: Wij streven naar een voortzetting van de huidige situatie betreft de uit te voeren taken. Wij wensen verder te professionaliseren op het gebied van contractmanagement en de fysieke beveiliging van het bezoekersdeel Stadhuis. De volgende onderwerpen hebben in ieder geval de aandacht gedurende de komende contractperiode: Voor contractmanagement geldt in ieder geval twee keer per jaar een evaluatiegesprek, waarbij het programma van eisen als leidraad dient; Perceel A betreft de objectbeveiliging, de hosting meldkamer en surveillance die wij willen voortzetten. De huidige situatie wordt aangevuld met de gewenste situatie te weten: Voor fysieke beveiliging in het Stadhuis gelden er vernieuwde eisen, welke staan omschreven in het programma van eisen, welke gedeeld zullen worden in de gunningsfase aan de geselecteerde partijen. Deze opdracht is een overheidsopdracht met een totale geraamde waarde van € 20.700.000,- ex. BTW van beide percelen. Per perceel zal er een overeenkomst afgesloten worden. De totale geraamde waarde is per perceel als volgt onderverdeeld: Perceel A: De geraamde waarde per jaar voor het perceel Objectbeveiliging, hosting meldkamer en surveillance is €320.000,- per jaar. De maximaal verwachte duur van de overeenkomst is 10 jaar. De totale geraamde waarde van dit perceel is dan (10* €320.000,-) €3.200.000,-. Perceel B: De geraamde waarde per jaar voor het perceel van de 24 uurs beveiliging van de Gemeentelijke Opvang Oekraïners (de GOO-locaties) is €3.500.000,- per jaar. De maximaal verwachte duur van de overeenkomst is 5 jaar. De totale geraamde waarde van dit perceel is (5*€3.500.000,-) €17.500.000,-. Van belang om op te merken is dat er geen rechten ontleend kunnen worden aan deze ramingen. Er is een onzekerheidsmarge bij de flexibiliteit bij deze overeenkomsten die niet te kwantificeren is. Denk hierin aan bijvoorbeeld onverhoopt meer inzet danwel mogelijke CAO-verhogingen. Om deze reden wordt er in beide afzonderlijke overeenkomsten een maximale waarde van 130% van voornoemde bedragen aangehouden. Dit om te voorkomen dat wanneer de geraamde totale waarde wordt overschreden, de overeenkomst(en) moeten eindigen voordat de looptijd van de overeenkomst(en) is/zijn verstreken.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B: 24-uurs beveiliging van de Gemeentelijke Opvanglocaties Oekraïne (de GOO- locaties)
Beschreibung: De huidige opdrachtnemer verzorgt binnen de GOO de 24/7 beveiliging op vier locaties. Dit gebeurt overdag in nauwe samenwerking met een gastheer-/dame. De beveiliging en gastheer-/dame, beide in dienst van de opdrachtnemer, zorgen gezamenlijk voor rust, orde en veiligheid in en rondom de opvanglocaties en zij dragen bij aan een veilige en gastvrije omgeving. Het primaire doel van deze aanbestedingsprocedure is om veilige panden te realiseren voor de bewoners, bezoekers en medewerkers van de gemeente door bekwame en betrouwbare beveiligers in te zetten. Hiertoe willen wij een overeenkomst sluiten met een professionele opdrachtnemer voor beveiliging. Flexibiliteit is essentieel voor ons. Wij richten deze opvanglocaties in volgens de eisen die gesteld zijn door de Rijksoverheid. Daarmee hanteren wij ook de duur van de opvang die de Rijksoverheid hieraan stelt. Vooralsnog heeft de Rijksoverheid aangegeven dat de Richtlijn Tijdelijke bescherming duurt tot in ieder geval tot 4 maart 2027. Afhankelijk van de situatie in Oekraïne is het mogelijk dat er geleidelijk afgeschaald wordt in het aantal locaties of dat er verder opgeschaald wordt. Omdat onduidelijk is hoelang de locaties daadwerkelijk geopend blijven, vraagt Opdrachtgever van haar Opdrachtnemer hierin flexibiliteit. Opdrachtgever wil dat er medewerkers ingezet worden die affiniteit hebben met/passen bij de doelgroep. Wij vragen beveiligers die begripvol en toegankelijk zijn en minimaal de Engelse taal beheersen. Deze beveiligers dienen uiteraard te kunnen communiceren met de bewoners van de opvanglocaties. Zij dienen ook vakbekwaam te zijn. Dit alles om ervoor te zorgen dat de bewoners zich “op hun gemak” voelen in de opvanglocaties. Perceel B: De geraamde waarde per jaar voor het perceel van de 24 uurs beveiliging van de Gemeentelijke Opvang Oekraïners (de GOO-locaties) is €3.500.000,- per jaar. De maximaal verwachte duur van de overeenkomst is 5 jaar. De totale geraamde waarde van dit perceel is (5*€3.500.000,-) €17.500.000,-. Van belang om op te merken is dat er geen rechten ontleend kunnen worden aan deze ramingen. Er is een onzekerheidsmarge bij de flexibiliteit bij deze overeenkomsten die niet te kwantificeren is. Denk hierin aan bijvoorbeeld onverhoopt meer inzet danwel mogelijke CAO-verhogingen. Om deze reden wordt er in beide afzonderlijke overeenkomsten een maximale waarde van 130% van voornoemde bedragen aangehouden. Dit om te voorkomen dat wanneer de geraamde totale waarde wordt overschreden, de overeenkomst(en) moeten eindigen voordat de looptijd van de overeenkomst(en) is/zijn verstreken.
Interne Kennung: 2