441960-2026 - Ergebnis
Polen – Fluganzüge – Zakup wraz z dostawą kombinezonów lotniczych dla lotniczych zespołów ratownictwa medycznego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą kombinezonów lotniczych dla lotniczych zespołów ratownictwa medycznego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą 250 szt. kombinezonów lotniczych dla członków załóg Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungZP/5/III/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18132200 Fluganzüge
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup wraz z dostawą kombinezonów lotniczych dla lotniczych zespołów ratownictwa medycznego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego