See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i wywozu nieczystości ciekłych z kompleksów wojskowych w 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości ciekłych z kompleksów wojskowych w 2026 r. w podziale na 8 zadań: zadanie nr 1 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych – m. NIEZNANY BÓR; zadanie nr 2 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. PLEWKI, DĄBROWA MOCZYDŁY; zadanie nr 3 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. WOJEWODZIN; zadanie nr 4 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. CZRTAJEW; zadanie nr 5 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. BIAŁYSTOK, KARAKULE; zadanie nr 6 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. SZELMENT; zadanie nr 7 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. SZUDZIAŁOWO; zadanie nr 8 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. PŁOCICZNO. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) systematyczne opróżnianie z nieczystości płynnych zbiorników bezodpływowych zlokalizowanych na terenie nieruchomości wojskowych; 2) wywóz nieczystości płynnych transportem Wykonawcy w terminie do 24 godzin od zgłoszenia dokonanego mailem lub faxem przez przedstawiciela Zamawiającego; 3) przekazanie nieczystości do punktu zlewnego (oczyszczalni ścieków) oraz potwierdzenie tego faktu Zamawiającemu poprzez przedstawienie pisemnych potwierdzeń przyjęcia odebranej ilości nieczystości przez punkt zlewny (stację zlewną); 4) potwierdzenie, przez przedstawiciela Zamawiającego, wykonania usługi na „Karcie potwierdzenia wywozu nieczystości płynnych”, która stanowią podstawę wyliczenia należności za wykonaną usługę.
Vorherige Bekanntmachung: 672826-2025
Interne Kennung: 92/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych – m. NIEZNANY BÓR
Beschreibung: 1) systematyczne opróżnianie z nieczystości płynnych zbiorników bezodpływowych zlokalizowanych na terenie nieruchomości wojskowych; 2) wywóz nieczystości płynnych transportem Wykonawcy w terminie do 24 godzin od zgłoszenia dokonanego mailem lub faxem przez przedstawiciela Zamawiającego; 3) przekazanie nieczystości do punktu zlewnego (oczyszczalni ścieków) oraz potwierdzenie tego faktu Zamawiającemu poprzez przedstawienie pisemnych potwierdzeń przyjęcia odebranej ilości nieczystości przez punkt zlewny (stację zlewną); 4) potwierdzenie, przez przedstawiciela Zamawiającego, wykonania usługi na „Karcie potwierdzenia wywozu nieczystości płynnych”, która stanowią podstawę wyliczenia należności za wykonaną usługę.
Interne Kennung: 92/PN/2025 zad 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, zgodnie z treścią art. 441 Pzp przewiduje w okresie realizacji umowy zastosowanie prawa opcji. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. PLEWKI, DĄBROWA MOCZYDŁY
Interne Kennung: 92/PN/2025 zad 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. WOJEWODZIN;
Interne Kennung: 92/PN/2025 zad 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. CZARTAJEW
Interne Kennung: 92/PN/2025 zad 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. BIAŁYSTOK, KARAKULE
Interne Kennung: 92/PN/2025 zad 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. SZELMENT
Interne Kennung: 92/PN/2025 zad 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. SZUDZIAŁOWO
Interne Kennung: 92/PN/2025 zad 7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8 – odbiór i wywóz nieczystości ciekłych - m. PŁOCICZNO
Interne Kennung: 92/PN/2025 zad 8