See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwing van de verzekeringsportefeuilles van de gemeente en het OCMW van Vorst
Beschreibung: Deze opdracht wordt gegund volgens de Mededigingsprocedure met onderhandeling en vindt daarom plaats in 2 fasen: de selectie van kandidaten in fase I en het indienen van offertes in fase II. Deze opdracht is een gezamenlijke overheidsopdracht voor diensten voor de Gemeente en het OCMW van Vorst. Overeenkomstig artikel 48 van de wet van 17/06/2016 betreffende de overheidsopdrachten, zijn, wanneer een plaatsingsprocedure volledig gezamenlijk wordt gevoerd in naam en voor rekening van alle betrokken aanbestedende overheden, deze laatsten hoofdelijk aansprakelijk voor de uitvoering van de op hen rustende verplichtingen. Dit is eveneens het geval wanneer één enkele aanbestedende overheid de plaatsingsprocedure beheert en daarbij optreedt voor eigen rekening en voor rekening van de andere betrokken aanbestedende overheden. De opdracht is een overheidsopdracht voor verzekeringsdiensten. Classificatie van de diensten: CPV 66510000-8. Het heeft tot doel verzekeringscontracten te sluiten op het vlak van Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Burgerlijke Aansprakelijkheid, Verzekeringen Auto en Verzekering Alle Bouwplaatsrisico’s. De opdracht is onderverdeeld in 5 percelen: Perceel 1: Personenverzekeringen Perceel 2: Verzekeringen Materiële Schade Perceel 3: Verzekeringen Burgerlijke Aansprakelijkheid Perceel 4: Verzekeringen Auto Perceel 5: Verzekering Alle Bouwplaatsrisico’s De opdracht richt zich uitsluitend tot verzekeringsmaatschappijen. Alleen verzekeringsmaatschappijen die zijn erkend (wet van 13 maart 2016 betreffende het statuut van en het toezicht op de verzekerings- of herverzekeringsondernemingen) zijn gemachtigd om aan deze opdracht deel te nemen. Bijgevolg worden kandidaturen die worden ingediend door of samen met verzekeringsmakelaars of andere verzekeringstussenpersonen uitgesloten.
Interne Kennung: PPP0BI-5232/6209/SCA-2026-S-008
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: SCA-2026-S-008_1
Los: LOT-0002
Titel: Verzekeringen Materiële Schade
Beschreibung: Verzekeringen Materiële Schade
Interne Kennung: SCA-2026-S-008_2
Los: LOT-0003
Titel: Verzekeringen Burgerlijke Aansprakelijkheid
Beschreibung: Verzekeringen Burgerlijke Aansprakelijkheid
Interne Kennung: SCA-2026-S-008_3
Los: LOT-0004
Titel: Verzekeringen Auto
Beschreibung: Verzekeringen Auto
Interne Kennung: SCA-2026-S-008_4
Los: LOT-0005
Titel: Verzekering Alle Bouwplaatsrisico’s
Beschreibung: Verzekering Alle Bouwplaatsrisico’s
Interne Kennung: SCA-2026-S-008_5