See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń medycznych Technicy Hemodynamika
Beschreibung: 1. Świadczenia medyczne udzielane przez technika elektroradiologii na Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii Inwazyjnej, Pracownią Hemodynamiki oraz Pracownią Wymiany i Implantacji Stymulatorów – obejmujące m.in.: • wykonywanie procedur elektrofizjologicznych, • wykonywanie usług radiologicznych z zakresu kardiologii inwazyjnej.
Interne Kennung: Konkurs 15/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001