442040-2026 - Ergebnis
Polen – Versicherungen – AZP.25.2.4.2026 - Kompleksowe ubezpieczenie mienia i innych interesów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i jednostek podległych, z podziałem na 5 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAZP.25.2.4.2026 - Kompleksowe ubezpieczenie mienia i innych interesów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i jednostek podległych, z podziałem na 5 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego ubezpieczenia mienia i innych interesów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i jednostek podległych, z podziałem na 5 części: CZĘŚĆ 1 1. ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych na bazie wszystkich ryzyk, z odrębnymi podlimitami na ryzyko ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz od kradzieży zwykłej, 2. ubezpieczenie przedmiotów szklanych od stłuczenia, 3. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 4. ubezpieczenie kosztów leczenia, OC i bagażu podczas podróży zagranicznych osób objętych ubezpieczeniem. CZĘŚĆ 2 ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz jednostek podległych. CZĘŚĆ 3 - PAKIET MEDYKA 1 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej 2. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków 3. Ochrona prawna CZĘŚĆ 4 - PAKIET MEDYKA 2 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej 2. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków 3. Ochrona prawna CZĘŚĆ 5 ubezpieczenie komunikacyjne Zamawiającego w zakresie: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty Auto – Casco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie bezskładkowe Assistance, e) ubezpieczenie szyb. 2. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących zamówienia, tj.: - usługi ubezpieczenia mienia, - usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, - usługi ubezpieczenia floty pojazdów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, - usługi ubezpieczenia kosztów leczenia pracowników, studentów/doktorantów Zamawiającego podczas podróży zagranicznych, - usługi ubezpieczenia studenta/praktykanta – Pakiet Medyka 1 i 2 dopuszczając jednocześnie zlecenie podwykonawcy zadań dotyczących likwidacji szkód. Wykonawcą może być zakład ubezpieczeń działający bezpośrednio przez swoje władze statutowe lub upoważnioną jednostkę organizacyjną. 3. Termin realizacji zamówienia Termin realizacji zamówienia: umowa zawarta będzie na okres 36 miesięcy, planowany termin - część 1, 2 i 5 od dnia 01.07.2026 r. do dnia 30.06.2029 r.; część 3 i 4 od dnia 01.10.2026 do dnia 30.09.2029 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUbezpieczenie mienia
BeschreibungCZĘŚĆ 1 1. ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych na bazie wszystkich ryzyk, z odrębnymi podlimitami na ryzyko ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz od kradzieży zwykłej, 2. ubezpieczenie przedmiotów szklanych od stłuczenia, 3. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 4. ubezpieczenie kosztów leczenia, OC i bagażu podczas podróży zagranicznych osób objętych ubezpieczeniem.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelUbezpieczenie OC
BeschreibungCZĘŚĆ 2 ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz jednostek podległych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
LosLOT-0003
TitelPakiet Medyka 1
BeschreibungCZĘŚĆ 3 - PAKIET MEDYKA 1 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej 2. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków 3. Ochrona prawna
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
LosLOT-0004
TitelPakiet Medyka 2
BeschreibungCZĘŚĆ 4 - PAKIET MEDYKA 2 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej 2. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków 3. Ochrona prawna
LosLOT-0005
TitelUbezpieczenie komunikacyjne
BeschreibungCZĘŚĆ 5 ubezpieczenie komunikacyjne Zamawiającego w zakresie: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty Auto – Casco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie bezskładkowe Assistance, e) ubezpieczenie szyb.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen