2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont dla przywrócenia klasy PRS jednostki pływającej typu SKS-40 o numerze burtowym SG-312
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dla przywrócenia klasy PRS (Polski Rejestr Statków) jednostki pływającej typu SKS-40 o numerze burtowym SG - 312, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji. Jednostka bazuje w Kaszubskim Dywizjonie Straży Granicznej w Gdańsku-Westerplatte, ul. Sucharskiego 1. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7 do Specyfikacji.
Interne Kennung: 1/ZP/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241100 Reparatur von Wasserfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001