See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP.382-8/26 Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby WNI ANS - 3
Beschreibung: Wszystkie szczegóły prowadzonego postępowania opisane w SWZ oraz załącznikach. Postępowanie podzielone jest na 4 części.
Interne Kennung: ZP.382-8/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zautomatyzowane stanowisko do preparatyki metalograficznej.
Beschreibung: zgodnie z opz
Interne Kennung: ZP.382-8/26 części 1
Los: LOT-0002
Titel: Profilometr optyczny 3D
Interne Kennung: ZP.382-8/26 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Maszyna zmęczeniowa na skręcanie.
Beschreibung: Zgodnie z opz
Interne Kennung: ZP.382-8/26 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Urządzenie do badań złączy spawanych metodą radiografii cyfrowej.
Beschreibung: zgodnie z OPZ
Interne Kennung: ZP.382-8/26 część 4