2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ratibořicko - kanalizace a ČOV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba kanalizace v místních částech města Jaroměřice nad Rokytnou s odvedením veškerých odpadních vod na stávající ČOV. veřejná zakázka je rozdělena na části.
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 Kanalizace Příložany, Boňov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba kanalizace v místních částech města Jaroměřice nad Rokytnou Příložany a Boňov s odvedením veškerých odpadních vod na stávající ČOV.
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 Kanalizace Ratibořice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba kanalizace v místních částech města Jaroměřice nad Rokytnou Ratibořice s odvedením veškerých odpadních vod na stávající ČOV.
Interne Kennung: 2