442148-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej do obiektów Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie w okresie 01.10.2026 – 30.09.2027 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej do obiektów Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie w okresie 01.10.2026 – 30.09.2027 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: ”Dostawa energii elektrycznej do obiektów Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity: Dz. U. z 2026 r. poz. 43 ze zm.) do obiektów Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie w okresie od 01 października 2026 do 30 września 2027 r. 3. Zestawienie punktów poboru energii elektrycznej, szacunkowe zużycie energii oraz miejsca i warunki dostarczania energii zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung55/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa energii elektrycznej do obiektów Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie w okresie 01.10.2026 – 30.09.2027 r.