See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Centrální zajištění nákupu a výkupu energií
Beschreibung: Zadavatel provádí zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) v postavení centrálního zadavatele podle § 9 odst. 1 písm. b) zákona pro své vlastní potřeby a na účet pověřujících zadavatelů. Pověřujícími zadavateli budou např. Liberecký kraj, příspěvkové organizace, příp. jiné osoby založené či zřízené Libereckým krajem, event. v budoucnu nově zřízené či založené Libereckým krajem, organizace ovládané Libereckým krajem, města a obce Libereckého kraje, příspěvkové organizace, příp. jiné osoby založené či zřízené městy a obcemi Libereckého kraje, poskytovatelé sociálních a zdravotních služeb apod. Aktuální seznam pověřujících zadavatelů bude obsažen vždy v příloze výzvy k podání nabídek na jednotlivé veřejné zakázky zadávané v DNS. Centrální zadavatel uzavře s jednotlivými pověřujícími zadavateli smlouvy upravující práva a povinnosti při centralizovaném zadávání, ve kterých si smluvní strany upraví vzájemná práva a povinnosti. Více viz ZD.
Interne Kennung: ZVZ/001/LK25
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas, 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte, 09330000 Solarenergie
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: B1 Výkup elektřiny z výroben obnovitelných zdrojů energie
Interne Kennung: B1
Los: LOT-0005
Titel: A5 Tepelná energie
Interne Kennung: A5
Los: LOT-0004
Titel: A4 Zemní plyn velkoodběr/středoodběr
Interne Kennung: A4
Los: LOT-0003
Titel: A3 Zemní plyn maloodběr
Interne Kennung: A3
Los: LOT-0001
Titel: A1 Silová elektřina v hladině nízkého napětí
Interne Kennung: A1
Los: LOT-0002
Titel: A2 Silová elektřina v hladině vysokého napětí
Interne Kennung: A2