See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D/63/2026 - DOSTAWA KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH SKŁADANYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów magazynowych składanych, z podziałem na 2 części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 362562-2026
Interne Kennung: D/63/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kontenerów magazynowych składanych - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów magazynowych składanych w ilości 180 kpl. w tym zam. podstawowe 60 kpl., zam. opcjonalne 120 kpl. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/63/2026 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do 40 dni od dnia podpisania Umowy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa kontenerów magazynowych składanych - zadanie nr 2
Interne Kennung: D/63/2026 - zadanie nr 2