2. Verfahren
Verfahren
Titel: VYVÁŽENÍ SUTI Z ÚRAO RICHARD II
Beschreibung: Cílem realizace veřejné zakázky je vyvezení deponované suti z ÚRAO Richard. Přemístění suti povede k zajištění dostatečné ukládací a skladovací kapacity pro radioaktivní odpady v souladu s požadavky dozorujících orgánů. Součástí realizace této veřejné zakázky jsou následující činnosti: Vyvezení suti z podzemní části ÚRAO Richard Tento krok zahrnuje fyzické přemístění dočasně deponované suti ze zajištěných podzemních prostor úložiště radioaktivního odpadu Richard. Kontrola a monitorování vyvážené suti Před odvozem suti z areálu ÚRAO Richard bude probíhat vážení kontejneru a kontrola vyváženého materiálu dle programu průběžné kontroly obsahu radionuklidů ve vyvážené suti, zpracovaného pro tuto akci. Převoz a uložení suti na schválené zařízení
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221250 Tiefbauarbeiten, außer Tunneln, Schächten und Unterführungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. zadávací dokumentace