442163-2025 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Zajištění školení ATM pro ŘLP ČR, sp
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění školení ATM pro ŘLP ČR, sp
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění školení ATM pro ŘLP ČR, sp související s ATCO (EU) 2015/340 a další ATM kurzy.
Vorherige Bekanntmachung6289-2021
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0007
Titelčást č. 5 - (APP)
BeschreibungPředmětem této Smlouvy je zajištění školení ATM pro Klienta dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) 2015/340zedne20. února 2015, kterým se stanoví technické požadavky a správní postupy týkající se licencí a osvědčení řídících letového provozu podle nařízení (ES) č. 216/2008 Evropského parlamentu a Rady, kterým se mění prováděcí nařízení Komise(EU) č. 923/2012 a o zrušení nařízení Komise (EU) č. 805/2011 a dalších kurzů ATM, zejména teoretický a praktický výcvik se specializací (APP).
Interne Kennungčást č. 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
LosLOT-0002
Titelčást č. 2 - (ADI) (TWR)
BeschreibungPředmětem této Smlouvy je zajištění školení ATM pro Klienta dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU)2015/340 ze dne20. února 2015, kterým se stanoví technické požadavky a správní postupy týkající se licencí a osvědčení řídících letového provozu podle nařízení (ES) č. 216/2008 Evropského parlamentu a Rady, kterým se mění prováděcí nařízení Komise(EU)č. 923/2012 a o zrušení nařízení Komise (EU) č. 805/2011 a dalších kurzů ATM, zejména teoretický a praktický výcvik se specializací(ADI) (TWR).
Interne Kennungčást č. 2
LosLOT-0003
Titelčást č. 3 - (APS)
BeschreibungPředmětem této Smlouvy je zajištění školení ATM pro Klienta dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) 2015/340 ze dne20. února 2015, kterým se stanoví technické požadavky a správní postupy týkající se licencí a osvědčení řídících letového provozu podle nařízení (ES) č. 216/2008 Evropského parlamentu a Rady, kterým se mění prováděcí nařízení Komise(EU) č. 923/2012 a o zrušení nařízení Komise (EU) č. 805/2011 a dalších kurzů ATM, zejména teoretický a praktický výcvik se specializací (APS).
Interne Kennungčást č. 3
LosLOT-0004
Titelčást č. 4 - (ACS)
BeschreibungPředmětem této Smlouvy je zajištění školení ATM pro Klienta dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU)2015/340zedne20. února 2015, kterým se stanoví technické požadavky a správní postupy týkající se licencí a osvědčení řídících letového provozu podle nařízení (ES) č. 216/2008 Evropského parlamentu a Rady, kterým se mění prováděcí nařízení Komise(EU) č.923/2012 a o zrušení nařízení Komise (EU) č. 805/2011adalšíchkurzůATM, zejména teoretický a praktický výcvik se specializací (ACS).
Interne Kennungčást č. 4
LosLOT-0005
Titelčást č. 7 - (OJTI)
BeschreibungPředmětem této Smlouvy je zajištění školení ATM pro Klienta dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) 2015/340zedne20. února 2015, kterým se stanoví technické požadavky a správní postupy týkající se licencí a osvědčení řídících letového provozu podle nařízení (ES) č. 216/2008 Evropského parlamentu a Rady, kterým se mění prováděcí nařízení Komise(EU) č. 923/2012 a o zrušení nařízení Komise (EU) č. 805/2011 a dalších kurzů ATM, zejména teoretický a praktický výcvik se specializací (OJTI).
Interne Kennungčást č. 7
LosLOT-0006
Titelčást č. 9 - (Assessor)
BeschreibungPředmětem této Smlouvy je zajištění školení ATM pro Klienta dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) 2015/340zedne20. února 2015, kterým se stanoví technické požadavky a správní postupy týkající se licencí a osvědčení řídících letového provozu podle nařízení (ES) č. 216/2008 Evropského parlamentu a Rady, kterým se mění prováděcí nařízení Komise(EU) č. 923/2012 a o zrušení nařízení Komise (EU) č. 805/2011 a dalších kurzů ATM, zejména teoretický a praktický výcvik se specializací (Assessor).
Interne Kennungčást č. 9