See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en onderhoud Mobiele Hefmiddelen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van mobiele hefmiddelen. De opdracht bestaat uit de vervanging van oud materiaal en de verwerving van nieuw materiaal en onderhoud. De aanschaf van mobiele hefmiddelen worden onderverdeeld in twee hoofdtypen: een kleine verreiker, hierna genoemd type 1, met aanhangwagen en een grote verreiker, hierna genoemd type 2, zonder aanhangwagen. Levering: Negenenzestig (69) verreikers type 1 met negenenzestig (69) aanhangwagens; Dertien (13) verreikers type 2; Gebruikersinstructie en onderhoudsopleiding Optionele afname van negenenzestig (69) verreikers type 1 met negenenzestig (69) aanhangers en dertien (13) verreikers type 2, de Aanbestedende dienst heeft het recht om de optionele afname tot 4 jaar na initiële levering af te roepen. Onderhoud: Onderhoudscontract voor tien (10) jaar zowel preventief, correctief als modificatief onderhoud. Dit wordt verdeeld in een deel inbesteden (inkoop van reserveonderdelen) en een deel uitbesteden van onderhoud, voor zowel de initiële als de optionele afname. Optionele verlening van de onderhoudsovereenkomst voor een (1) keer vijf (5) jaar en vijf (5) keer één (1) jaar; Levering van reservedelen, aanbouwdelen en accessoires; Documentatie voor zowel gebruiker als onderhouder; Optioneel: gebruiksinstructie, onderhoudsopleiding, instructeursopleiding en keurmeestersopleiding afroepen voor levensduur systeem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 42419000 Teile für Hebe- und Fördermittel
5. Los
Los: LOT-0000