2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prováděcí smlouva č. 12 k rámcové dohodě na poskytování služeb souvisejících s pořízením dat leteckého laserového skenování ČR - oblast 1600
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování služeb souvisejících s pořízením dat leteckého laserového skenování území České republiky v oblasti č. 1600, a to v rozsahu a za podmínek stanovených RD. Oblast 1600 je vyznačena v příloze č. 1 RD. Podrobnosti předmětu plnění jsou uvedeny jednak v RD a dále upřesněny v návrhu prováděcí smlouvy o poskytování služeb souvisejících s pořízením dat leteckého laserového skenování území České republiky v oblasti č. 1600 (dále také „PS“). Návrh PS je uveden v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 679490-2025
Interne Kennung: Č. j.: ZÚ-02325/2026-12020
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354200 Luftbildvermessung
5. Los
Los: LOT-0001