442266-2026 - Wettbewerb
Spanien – Gebäudereinigung – Servei de neteja de les dependències municipals i de les escoles Lacustària i Puig de les Cadiretes de Llagostera
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servei de neteja de les dependències municipals i de les escoles Lacustària i Puig de les Cadiretes de Llagostera
Beschreibung: Servei de neteja dels edificis municipals i de les escoles Lacustària i Puig de les Cadiretes del municipi de Llagostera
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0000