2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkanon päiväkoti ja pienten koulu PJU-urakka
Beschreibung: Hankinnan kohteena on Parkanon pienten koulun ja päiväkodin uudisrakennushankkeen toteuttaminen projektinjohtourakkana tarjouspyyntöasiakirjoissa esitetyssä laajuudessa. Arkkitehdin IFC-malli toimitetaan erillisen latauslinkin kautta tiedoston suuren koon vuoksi. Mikäli tarjoajalla on vaikeuksia aineiston lataamisessa tai avaamisessa, tarjoajan tulee ilmoittaa asiasta Cloudia-tarjouspalvelun kysymystoiminnon kautta viimeistään lisätietokysymyksille asetettuun määräaikaan mennessä.
Interne Kennung: 616815
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen, 45215221 Bau von Tagesstätten
5. Los
Los: LOT-0000