442292-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Ultraschallanlage – NAKUP ULTRAZVOČNIH APARATOV III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NAKUP ULTRAZVOČNIH APARATOV III
Beschreibung: Predmet javnega naročila je NAKUP ULTRAZVOČNIH APARATOV III za potrebe Splošne bolnišnice Novo mesto. Javno naročilo je razdeljeno na štiri (4) sklope, in sicer: Sklop 1: Mobilni UZ aparat za potrebe urologije Sklop 2: Mobilni UZ aparat za potrebe hemodializnega oddelka Sklop 3: Prenosni/žepni UZ aparat za potrebe Službe za fizioterapijo Sklop 4: Prenosni/žepni UZ aparat za potrebe kardiologije
Interne Kennung: JN-76012 (16-36/26)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobilni UZ aparat za potrebe urologije
Beschreibung: Sklop 1: Mobilni UZ aparat za potrebe urologije
Interne Kennung: 504922
Los: LOT-0002
Titel: Mobilni UZ aparat za potrebe hemodializnega oddelka
Beschreibung: Mobilni UZ aparat za potrebe hemodializnega oddelka
Interne Kennung: 504926
Los: LOT-0003
Titel: Prenosni/žepni UZ aparat za potrebe Službe za fizioterapijo
Beschreibung: Prenosni/žepni UZ aparat za potrebe Službe za fizioterapijo
Interne Kennung: 504927
Los: LOT-0004
Titel: Prenosni/žepni UZ aparat za potrebe kardiologije
Beschreibung: Prenosni/žepni UZ aparat za potrebe kardiologije
Interne Kennung: 504928