2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování gastronomických služeb v objektu Kulturního domu Slavie
Beschreibung: Kulturní dům Slavie je novorenesanční budova a chráněná kulturní památka nacházející se v Českých Budějovicích na břehu Malše v těsném sousedství historického jádra města. Budova od svého počátku po celá desetiletí sloužila jako centrum kulturního, společenského a politického dění města. Sídlila zde divadla a celá řada kulturních spolků, hnutí a souborů. Na tuto tradici nyní navazuje nově zrekonstruovaná budova a provozování gastronomických služeb by mělo s charakterem a posláním budovy korespondovat. Předmětem koncese bude provozování/poskytování gastronomických služeb spočívajících v provozu restaurace, kavárny a dvou (2) barů ve vymezených prostorách Kulturního domu Slavie. Součástí provozu kavárny a restaurace jsou venkovní prostory umožňující provoz venkovní zahrádky s posezením pro hosty kavárny a restaurace Vybraný dodavatel bude ve vymezených prostorách Kulturního domu Slavie provozovat/poskytovat restaurační a případně i cateringovou činnost za podmínek stanovených v koncesní smlouvě. Provoz restaurace bude odpovídat provozu samostatné restaurace, tj. restaurace provozované bez ohledu na konání akcí v Kulturním domě Slavie. Gastronomické činnosti v kavárně a dvou (2) barech budou poskytovány primárně v souvislosti s akcemi (eventy) konanými v Kulturním domě Slavie. Akcemi jsou v tomto kontextu myšleny zejména divadelní představení, jiná veřejná vystoupení, konference, koncerty, plesy a jiné jim podobné události pořádané v Kulturním domě Slavie. Podrobná specifikace předmětu plnění koncese, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedena v přílohách této zadávací dokumentace, a to zejména v příloze č. 1 – Obchodních podmínkách (formou závazného návrhu koncesní smlouvy) (dále také jen „Návrh smlouvy“), příloze č. 2 – Popis gastro provozů (dále také jen „Popis provozu“) a příloze č. 3 – Popis vybavení, dispozice (dále jen „Popis vybavení“). Zadavatel upozorňuje, že rekonstrukce Kulturního domu Slavie byla spolufinancována prostřednictvím dotace. Další popis předmětu koncese je uveden v přílohách zadávací dokumentace zveřejněné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: CB2600122
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel ve smyslu § 176 odst. 1 ZZVZ zvolil pro zadání veřejné zakázky, která je koncesí na služby, postup v koncesním řízení dle § 180 a násl. ZZVZ s tím, že průběh koncesního řízení bude vícefázový. Koncesní řízení je podle § 180 odst. 1 zákona zahájeno odesláním oznámení o zahájení koncesního řízení k uveřejnění v souladu s § 212 ZZVZ. Oznámení o zahájení koncesního řízení je výzvou neomezenému počtu dodavatelů k podání předběžných nabídek (dále též „Předběžná nabídka“). Po obdržení Předběžných nabídek Zadavatel posoudí splnění kvalifikace u účastníků, kteří podali Předběžné nabídky. Zadavatel vyloučí z účasti v koncesním řízení účastníky, kteří neprokázali splnění kvalifikace. Zadavatel si vyhrazuje právo o Předběžných nabídkách nejednat a zadat koncesi na základě Předběžné nabídky. V případě, že zadavatel nevyužije svého práva zadat koncesi na základě Předběžných nabídek, odešle účastníkům, kteří podali Předběžnou nabídku a prokázali splnění kvalifikace, výzvu k jednání o Předběžných nabídkách (dále jen „Výzva k jednání“), a to alespoň tři (3) pracovní dny před datem jednání. Následně Zadavatel s nevyloučenými účastníky koncesního řízení jedná o jejich Předběžných nabídkách. Zadavatel může v průběhu jednání s účastníky změnit nebo doplnit zadávací podmínky (např. obchodní podmínky obsažené v Návrhu smlouvy) s výjimkou minimálních technických podmínek dle čl. 9 této zadávací dokumentace a kritérií hodnocení. Předběžnou nabídku může účastník zadávacího řízení po dobu jednání se zadavatelem upravovat. O změně nebo doplnění zadávacích podmínek musí zadavatel všechny účastníky zadávacího řízení písemně informovat a poskytnout jim přiměřenou dobu pro úpravu Předběžných nabídek. Zadavatel jedná s účastníky zadávacího řízení o Předběžných nabídkách s cílem zlepšit Předběžné nabídky ve prospěch zadavatele; Předběžná nabídka není pro zadavatele i účastníka zadávacího řízení závazná a účastník zadávacího řízení se může rozhodnout nepodat (konečnou) nabídku (tím není dotčena možnost zadavatele o Předběžných nabídkách nejednat; pokud se tak zadavatel rozhodne, je Předběžná nabídka závazná, neboť má charakter nabídky konečné). Za účastníka, který podal Předběžnou nabídku, se mohou účastnit jednoho (1) jednání maximálně tři (3) osoby (zástupci účastníka), nepřipustí-li zadavatel v konkrétním případě vyšší počet. Zadavatel si vyhrazuje právo jednat s účastníky osobně i distančně. Jednání s jednotlivými účastníky bude probíhat odděleně a bude vedeno v českém jazyce. O každém prezenčním jednání s účastníkem zadavatel pořídí písemný záznam, který bude obsahovat všechna ujednání učiněná v rámci jednání, datum jednání, předmět jednání a jeho výsledek. Záznam podepíše zadavatel a oprávněný zástupce účastníka. Přílohou záznamu bude vždy seznam účastníků jednání (prezenční listina), do kterého se na počátku každého jednání zapíšou všichni účastníci jednání. Účastník je oprávněn požadovat kopii záznamu z jednání. V případě distančního jednání bude písemně vyhotovena (vytištěna) elektronická komunikace mezi Zadavatelem a účastníkem či pořízen videozáznam, což bude sloužit jako záznam o průběhu jednání mající charakter dokumentace ve smyslu ustanovení § 216 ZZVZ, k jehož platnosti se nevyžaduje jakákoliv další autorizace. Způsob a podrobná pravidla jednání o Předběžných nabídkách, včetně způsobu jeho ukončení, zadavatel popíše ve Výzvě k jednání. Účastníci jsou povinni zajistit, aby jejich konečné nabídky, pokud je podají, odpovídaly ujednání, příslibům a změnám dojednaným v průběhu jednání o Předběžných nabídkách se zadavatelem; nesplnění uvedeného požadavku se považuje za nesplnění zadávacích podmínek a může vést k vyloučení účastníka ze zadávacího řízení s odkazem na § 48 odst. 2 písm. a) ZZVZ. Po ukončení jednání o Předběžných nabídkách zadavatel vyzývá účastníky zadávacího řízení k podání nabídek. Nabídku může podat pouze ten účastník zadávacího řízení, který byl k podání nabídky vyzván. Vyzvaní účastníci zadávacího řízení nemohou podat společnou nabídku. Zadavatel nabídky posoudí z hlediska toho, zda splňují zadávací podmínky, a provede hodnocení nabídek dle čl. 16 této zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55400000 Servieren von Getränken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CB260122