See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení pobytové a odlehčovací služby Zábřeh
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nového, nepoužitého a plně funkčního vnitřního vybavení, a to pro ubytovací pokoje, společenské místnosti, technické a provozní prostory (např. prádelna, kanceláře, přípravnu jídla), chodby a zázemí zaměstnanců. Součástí zakázky je rovněž doprava, montáž, zapojení a nastavení jednotlivých prvků vybavení tak, aby byl celek plně funkční a připraven k užívání. Dodavatel rovněž zajistí zaškolení obsluhy, úklid po montáži a ekologickou likvidaci obalového materiálu. Zadavatel rozhodl v souladu s ustanovením § 35 a § 101 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“), o rozdělení této veřejné zakázky na pět samostatných částí. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jednu, více nebo všechny části veřejné zakázky. Nabídky však musí být zpracovány a podány samostatně pro každou část, o niž má dodavatel zájem, a to dle podmínek uvedených v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39700000 Haushaltsgeräte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část IV - Zdravotní masážní vana
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, montáž, zaškolení obsluhy a instalace masážní vany, včetně jejího vzájemného sestavení a sladění tak, aby tvořila plně funkční a provozuschopnou jednotku určenou k účelu stanovenému zadavatelem. Předmět plnění veřejné zakázky musí být plně v souladu s platným právním řádem České republiky, v souladu s příslušnými českými technickými normami, obecné požadavky na základní bezpečnost a základní funkce musí vyhovovat normě ČSN EN 60601 – 1 (zadavatel umožní nabídnout rovnocenné řešení dle § 90 odst. 3 zákona), které se na konkrétní dodávky vztahují v souladu se zadávací dokumentací, technickou specifikací a všemi ostatními přílohami zadávací dokumentace. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 1 a 2 závazného návrhu smlouvy, která je přílohou č. 1d zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1d
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0005
Titel: Část V - Nábytek a ostatní vybavení
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, montáž, zaškolení obsluhy a instalace jednotlivých kusů nábytku a ostatního vybavení, včetně jejich vzájemného sestavení a sladění tak, aby celek tvořil plně funkční a provozuschopnou jednotku určenou k účelu stanovenému zadavatelem. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 1 a 2 závazného návrhu smlouvy, která je přílohou č. 1e zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1e
Los: LOT-0003
Titel: Část III - Lůžka, matrace a stolky
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, montáž, zaškolení obsluhy a instalace lůžek, matrací a stolků, včetně jejich vzájemného sestavení a sladění tak, aby celek tvořil plně funkční a provozuschopnou jednotku určenou k účelu stanovenému zadavatelem. Předmět plnění veřejné zakázky musí být plně v souladu s platným právním řádem České republiky, v souladu s příslušnými českými technickými normami, konstrukce elektrických pečovatelských lůžek musí vyhovovat normě ČSN EN 60601 - 2 – 52 (zadavatel umožní nabídnout rovnocenné řešení dle § 90 odst. 3 zákona), které se na konkrétní dodávky vztahují v souladu se zadávací dokumentací, technickou specifikací a všemi ostatními přílohami zadávací dokumentace. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 1 a 2 závazného návrhu smlouvy, která je přílohou č. 1c zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1c
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Část II - Elektrovybavení
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, montáž, zaškolení obsluhy a instalace jednotlivých kusů elektro vybavení, včetně jejich vzájemného sestavení a sladění tak, aby celek tvořil plně funkční a provozuschopnou jednotku určenou k účelu stanovenému zadavatelem. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 1 a 2 závazného návrhu smlouvy, která je přílohou č. 1b zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1b
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Los: LOT-0001
Titel: Část I - Gastronomické vybavení
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, montáž, zaškolení obsluhy a instalace jednotlivých kusů gastronomického vybavení, včetně jejich vzájemného sestavení a sladění tak, aby celek tvořil plně funkční a provozuschopnou jednotku určenou k účelu stanovenému zadavatelem. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 1 a 2 závazného návrhu smlouvy, která je přílohou č. 1a zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1a
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör