See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa energii elektrycznej do obiektów na terenie gminy Stare Babice i obiektów GPK Eko-Babice Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne do: 1) obiektów położonych na terenie gminy Stare Babice – część 1 zamówienia; 2) obiektów Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego Eko-Babice Sp. z o.o. – część 2 zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne do obiektów położonych na terenie gminy Stare Babice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne do obiektów położonych na terenie gminy Stare Babice. 2. Energia elektryczna będzie dostarczana do punktów poboru energii Zamawiającego, w tym do jednostek budżetowych Gminy Stare Babice). 3. Jednostki budżetowe Gminy Stare Babice: a) Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych, b) Szkoła Podstawowa w Starych Babicach, c) Zespół Szkolno Przedszkolny w Borzęcinie Dużym, d) Szkoła Podstawowa w Zielonkach Parceli, e) Przedszkole w Starych Babicach, f) Przedszkole w Bliznem Jasińskiego, g) Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji; 4. Szacunkowa ilość energii w okresie realizacji umowy wynosi dla części nr 1 – 3 064 149 kWh
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niniejsze zamówienie nie przewiduje wznowień i opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne do obiektów Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego Eko-Babice Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne do obiektów Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego Eko-Babice Sp. z o.o. 2. Szacunkowa ilość energii w okresie realizacji umowy wynosi dla części nr 2 – 3 255 380 kWh