See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het reinigen van rioolkolken en dwarsroosters bij de Riopact vennoten en gemeenten in het Riopact gebied
Beschreibung: De opdracht heeft tot voorwerp: Het sluiten van een raamovereenkomst voor het reinigen van de rioolkolken en dwarsroosters bij de Riopact vennoten en de Riopact gemeenten.
Interne Kennung: 20260058
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Zone West
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Zone West
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Zone Oost
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Zone Oost
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 Zone Oost
Interne Kennung: 5