442361-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von praktischen Ärzten – Świadczenie usług medycznych przez lekarzy Kardiologia/Hemodynamika
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług medycznych przez lekarzy Kardiologia/Hemodynamika
Beschreibung1. Świadczenia udzielane przez lekarza specjalistę w dziedzinie kardiologii w Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii Inwazyjnej i Pracownią Hemodynamiki oraz Pracownią Wymiany i Implantacji Stymulatorów Serca oraz w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego obejmujące m.in.: • udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni robocze w godzinach od 7:30 do 15:00, • udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni robocze w godzinach od 15:00 do 7:30 dnia następnego, • udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni ustawowo wolne od pracy i święta – przez całą dobę, tj. od godziny 7:30 do 7:30 dnia następnego, • implantację stymulatorów jedno- i dwujamowych, • implantację kardiowerterów-defibrylatorów (ICD), • wykonywanie procedur w Pracowni Hemodynamiki. 2. Świadczenia udzielane przez lekarza specjalistę w dziedzinie kardiologii lub chorób wewnętrznych w Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii Inwazyjnej obejmujące m.in.: • udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni robocze w godzinach od 15:00 do 7:30 dnia następnego w Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii Inwazyjnej, • udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni ustawowo wolne od pracy i święta – przez całą dobę, tj. od godziny 7:30 do 7:30 dnia następnego w Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii Inwazyjnej, • udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Kardiologicznej.
Interne KennungKonkurs 14/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenia medyczne udzielane przez lekarzy Kardiologia/Hemodynamika