442373-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe utrzymanie czystości w budynku i na posesji oraz obsługa szatni w Gmachu Głównym UWr mieszczącym się przy pl. Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe utrzymanie czystości w budynku i na posesji oraz obsługa szatni w Gmachu Głównym UWr mieszczącym się przy pl. Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości w Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego oraz na posesji, a także obsługa szatni. 2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w Gmachu Głównym wpisanym do rejestru zabytków, co wymaga stosowania odpowiednich technologii, środków czystości oraz zachowania szczególnej staranności przy wykonywaniu usługi. 3. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w dwóch zakresach oznaczonych jako A oraz B wyłącznie w celu uporządkowania i uszczegółowienia zakresu rzeczowego zamówienia. Podział ten ma charakter wyłącznie porządkujący i nie stanowi podziału zamówienia w rozumieniu uPzp. Zamówienie stanowi jedno zamówienie, a Wykonawca składa jedną ofertę obejmującą cały zakres przedmiotu zamówienia. 4. Szczegółowy zakres czynności, częstotliwość ich wykonywania, wykaz pomieszczeń, powierzchni oraz wymagania organizacyjne i techniczne zostały określone w Zał. nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne KennungBZP.2711.12.2026.AZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90690000 Graffiti-Entfernung, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen, 90721000 Dienstleistungen im Bereich Umweltsicherheit, 77314000 Grundstückspflege, 77314100 Anlegen von Rasen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu zakresu świadczonej usługi, w szczególności poprzez objęcie usługą dodatkowych pomieszczeń lub części posesji, do wysokości 20% zakresu zamówienia podstawowego, na warunkach określonych w Zał. nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 2. Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia realizacji usług, polegającego na przedłużeniu okresu obowiązywania umowy o maksymalnie 12 miesięcy. 3.. Wznowienie może być realizowane na okres nie krótszy niż 1 miesiąc i nie dłuższy niż 12 miesięcy, w częściach następujących bezpośrednio po sobie, na warunkach określonych w Zał. nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.