2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding EAP2025 MJenV
Beschreibung: De levering van Standaardprogrammatuur en de daaraan gerelateerde Dienstverlening ten behoeve van de Staat der Nederlanden en een aantal zelfstandig bestuursorganen.
Interne Kennung: 6153464
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt aanbesteed door middel van de Europese openbare procedure overeenkomstig de Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72266000 Software-Beratung, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van standaardprogrammatuur van vendor Microsoft
Beschreibung: De levering van Standaardprogrammatuur en Dienstverlening van Vendor Microsoft en daaraan gerelateerde open source toepassingen aan de pakketten van Vendor Microsoft.
Interne Kennung: 1-6807e04c0b5d2b368132bd82
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst verwijst in dit kader naar paragraaf 2.8 van het beschrijvend document.
Los: LOT-0002
Titel: Levering van standaardprogrammatuur van alle overige vendors (1)
Beschreibung: De levering van Standaardprogrammatuur en Dienstverlening van alle overige Vendors niet zijnde Microsoft en daaraan gerelateerde open source toepassingen aan de pakketten van de desbetreffende Vendors.
Interne Kennung: 2-6807e04c0b5d2b368132bd85