2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych w Gminie Sokółka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych. Usługa przewozu świadczona będzie w dni nauki szkolnej. W okresie trwania umowy ilość wozokilometrów szacuje się na 856,5 wzkm / dziennie. Planowany przebieg w okresie trwania umowy: łącznie ok. 483 066 wzkm. Zadanie nr 1: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 272 412 km w tym: 1) Linia R Sokółka – Sokółka przez Stara Rozedranka, Lebiedzin, wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 81 216 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 48 wkm = 144 wkm/dzień), 2) Linia I Sokółka – Sokółka przez Nową Rozedrankę, Igryły. Wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 60 912 wkm (wozokilometrów). Przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 36 wkm = 108 wkm/dzień), 3) Linia O Sokółka – Sokółka przez Geniusze, Ostrówek. Wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 71 910 wkm (wozokilometrów). Przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 42,5 wkm = 127,5 wkm/dzień), 4) Linia J Sokółka – Sokółka przez Lipinę, Janowszczyznę. Wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 58 374 wkm (wozokilometrów). Przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 34,5 wkm = 103,5 wkm/dzień), Zadanie nr 2: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 104 904 km w tym: 1) Linia S Sokółka – Sokółka przez Kraśniany, Gliniszcze Małe. Wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 44 838 wkm (wozokilometrów). Przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 26,5 wkm = 79,5 wkm/dzień), 2) Linia B Sokółka – Sokółka przez Plebanowce, Bogusze. Wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 60 066 wkm (wozokilometrów). Przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 35,5 wkm = 106,5 wkm/dzień), Zadanie nr 3 wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 105 750 km w tym: 1) Linia M Sokółka – Sokółka przez Malawicze Dolne, Orłowicze. Wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 67 680 wkm (wozokilometrów).Przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 40 wkm = 120 wkm/dzień), 2) Linia K Sokółka – Sokółka przez Szyszki, Stara Kamionka. Wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 38 070 wkm (wozokilometrów). Przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 22,5 wkm = 67,5 wkm/dzień). W trakcie realizacji usługi przebieg i długość linii komunikacyjnych może ulec zmianom ± 20 %, zamawiający może według potrzeb zwiększyć lub zmniejszyć liczbę obsługiwanych przystanków w ramach linii komunikacyjnych Przedmiotem zamówienia jest również zakup biletów miesięcznych w ilości około 250 biletów miesięcznie uczniom z gminy Sokółka realizującym obowiązek szkolny na podstawie przepisów art. 39 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe ( t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 900 z późn. zm.) na 8 liniach komunikacyjnych utworzonych przez organizatora publicznego transportu na terenie Gminy Sokółka. Bilety miesięczne będą sprzedawane przez Operatora z uwzględnieniem ulg ustawowych wynikających z obowiązujących przepisów w okresie od września 2026 r, do czerwca 2029 r z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych, łącznie przez 30 miesięcy. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Opisie Przedmiotu zamówienia oraz w istotnych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, stanowiących Załączniki do SWZ. Wewnętrzny identyfikator: PI.I.271.16.2026
Interne Kennung: PI.I.271.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych Zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych. 2. Usługa przewozu świadczona będzie w dni nauki szkolnej. 3. Wykonawca będzie świadczył usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych dla Zadania nr 1: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 272 412 km w tym: a) Linia R Sokółka – Sokółka przez Stara Rozedranka, Lebiedzin, wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 81 216 wkm (wozokilometrów, przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 48 wkm = 144 wkm/dzień), b) Linia I Sokółka – Sokółka przez Nową Rozedrankę, Igryły, wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 60 912 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 36 wkm = 108 wkm/dzień), c) Linia O Sokółka – Sokółka przez Geniusze, Ostrówek, wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 71 910 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 42,5 wkm = 127,5 wkm/dzień), d) Linia J Sokółka – Sokółka przez Lipinę, Janowszczyznę, wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 58 374 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 34,5 wkm = 103,5 wkm/dzień), Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w Istotnych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, stanowiących Załączniki do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Los: LOT-0002
Titel: Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych Zadanie 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych. 2. Usługa przewozu świadczona będzie w dni nauki szkolnej. 3. Wykonawca będzie świadczył usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych dla Zadania 2: wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 104 904 km w tym: a) Linia S Sokółka – Sokółka przez Kraśniany, Gliniszcze Małe, wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 44 838 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 26,5 wkm = 79,5 wkm/dzień), b) Linia B Sokółka – Sokółka przez Plebanowce, Bogusze, wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 60 066 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 35,5 wkm = 106,5 wkm/dzień),
Los: LOT-0003
Titel: Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych. Zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych. 2. Usługa przewozu świadczona będzie w dni nauki szkolnej. 3. Wykonawca będzie świadczył usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej, na liniach komunikacyjnych dla Zadanie nr 3 wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 105 750 km w tym: a) Linia M Sokółka – Sokółka przez Malawicze Dolne, Orłowicze, wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 67 680 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 40 wkm = 120 wkm/dzień), b) Linia K Sokółka – Sokółka przez Szyszki, Stara Kamionka, wielkość pracy przewozowej w okresie obowiązywania umowy szacuje się w liczbie 38 070 wkm (wozokilometrów), przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 3 kursy dziennie, pięć dni w tygodniu, kursy w dni nauki szkolnej (3 kursy x 22,5 wkm = 67,5 wkm/dzień),